Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Wycieczka do Kolorado i Manufaktury Cukierków 2014

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

21 maja w środę nasi podopieczni wraz z kadrą dydaktyczną wybrali się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Zabaw Kolorado.Jest to jedno z największych centrum zabaw na Mazowszu. Dzieci miały do dyspozycji ogromną salę, w której mogły do woli bawić się na zjeżdżalniach,w basenie z kolorowymi piłeczkami, ściance wspinaczkowej, bujawkach,skakać w dmuchanym zamku, wspinać się po kolorowych sieciach, strzelać z armatek oraz korzystać z wielu innych atrakcji, jakie oferuje Kolorado.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Po szalonej i udanej zabawie pojechaliśmy prosto do „Manufaktury Cukierków”. Bajkowa sceneria, wspaniałe zapachy i moc słodyczy stworzyły przepyszną atmosferę.

Dzieci miały możliwość zobaczyć jak powstają ręcznie robione lizaki i cukierki.Podziwiały widowiskowy pokaz ręcznej produkcji masy karmelowej, tworzenia owocowych wzorków-od rozgrzewania cukru na gorącej płycie do momentu rozciągania karmelowej masy na haku. Łakocie zachwycały wzorami i kolorami.

Największą przygodą dla dzieci był udział w wykonaniu własnego „zakręconego” lizaka.

Na koniec każdy z uczniów otrzymał paczkę pysznych cukierków i ręcznie robionego lizaka.

Dzieci dzielnie zniosły dzień pełen wrażeń. Zmęczeni, lecz w dobrych humorach wróciliśmy na miejsce, gdzie czekali już na nas rodzice.

Dodano: 21 maja 2014

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl