Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Wielkanoc 2015

Wielkanoc to święta radosne i wiosenne. Podczas okresu przygotowań do Święta Zmartwychwstania Pańskiego , w piątek 27 marca , uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej w kościele Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Siennicy.

Rekolekcje prowadzone przez s. Sylwię i s. Karolinę ze Zgromadzenia Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa były dla wszystkich niepowtarzalnym czasem spędzonym razem.

Dzieci, nauczyciele, rodzice i wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas ze szkoły w Żakowie – wszyscy wspólnie śpiewaliśmy, słuchaliśmy ciekawych opowieści, obejrzeliśmy prezentację z powitania wiosny w naszej szkole, a następnie wspólnie – wiliśmy palmy!!! Radości było co niemiara i każda następna palma była ładniejsza od poprzedniej.

A w poniedziałek, 30 marca wszyscy uczestniczyliśmy we Mszy św. celebrowanej w naszej szkole. Po mszy życzyliśmy sobie wielu radości za sprawą Zmartwychwstałego Jezusa i zasiedliśmy za stołami z Wielkanocnymi potrawami.

Po poczęstunku Pani Maria nauczyła nas jak zrobić oryginalny koszyczek wielkanocny z barankiem i wiosennymi kwiatkami.

Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. Smacznego jajka, mokrego dyngusa i odpoczynku w gronie najbliższych . Nadchodząca wiosna niech obudzi Wasze marzenia a słońce doda energii do ich realizacji.

Wesołego Alleluja !

Dodano: 23 lutego 2016

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl