Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Warsztaty decoupage

W kwietniu spotkaliśmy się na warsztatach decoupage. Do przeprowadzenia warsztatów została poproszona pani Iwona Melkowska.

Decoupage jest techniką zdobienia polegającą na naklejaniu wyciętych elementów papierowych na wcześniej przygotowaną powierzchnię, w taki sposób, aby wyglądały jak namalowane.

IMG_2571

 

Po przedstawieniu krótkiego wstępu teoretycznego (czym jest decoupage, jak przygotować podłoże, jak stosować poszczególne płyny itp.) każdy z uczestników warsztatów mógł samodzielnie sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce.

IMG_2572

IMG_2559

Uczestniczki „zaprzyjaźniły” z narzędziami i sposobem klejenia serwetki. Niektóre z Pań dzieliły się własnymi doświadczeniami, opowiadały o pasjach i innych technikach, w których próbują swoich możliwości.

IMG_2556

Panie ozdabiały drewnianą zakładkę do książki,aniołki, butelki,pojemniki na chusteczki,biżuterię, serwetniki itp a każda z prac okazała się indywidualnym, małym dziełem.

IMG_2587

Warsztaty były bardzo owocne, czego dowodem są wykonane przez uczestników prace. Okazały się również nie tylko kursem ale również miłym, towarzyskim spotkaniem za które bardzo dziękujemyIMG_2560

Dziękujemy przede wszystkim pani Iwonie Melkowskiej za poprowadzenie zajęć.

Dodano: 27 kwietnia 2016

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl