Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Wakacje równych szans 2013

Stowarzyszenie „Możesz więcej” zgłosiło swój projekt w Konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działania na rzecz integracji z osobami niepełnosprawnymi w Mińsku Mazowieckim w 2013r. Nasz projekt nazwaliśmy „Wakacje równych szans”. Był to pierwszy projekt do którego przystąpiliśmy i od razu wygrany! Ktoś tam z góry dosłownie nad nami czuwa!

Dzięki dotacji otrzymanej od Miasta Mińsk Mazowiecki (10tys. zł) zorganizujemy 112h rehabilitacji ruchowej (kilknij a zobaczysz zajęcia), 32h zajęć artystycznych i dwie wycieczki:

„Konie i samoloty” oraz „Świat iluzji”.
Jesteśmy szczęśliwi i niezmiernie wdzięczni.

Wycieczka konie i samoloty

Wycieczka Konie i samoloty odbyła się dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki w ramach realizowanego przez nas Projektu „Wakacje równych szans”. 30.07.2013r. dzięki uprzejmości Zastępcy Dowódcy 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego Pana ppłk. Marka Hellera, podopieczni Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej” wraz z rodzicami i przyjaciółmi odwiedzili 23 Bazę Lotniczą w Mińsku Mazowiecki.

Tu zdjęcia z tej wycieczki

Wycieczka do parku edukacji i rozrywki”Farma iluzji”

W sierpniu udaliśmy się na kolejną wycieczkę finansowaną przez miasto Mińsk Mazowiecki w ramach projektu „Wakacje równych szans”. Tym razem wybór padł na Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach koło Woli Życkiej.

Farma iluzji w naszym obiektywie

Dodano: 24 kwietnia 2016

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl