Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Sukces, którego wielu może nam pozazdrościć – tak można określić mijający rok szkolny. Było ciężko, czasem brakowało sił do działania, a jednak przetrwaliśmy i teraz wiemy, że możemy osiągnąć wszystko, MOŻEMY WIĘCEJ!!!

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 rozpoczęliśmy mszą świętą. Było za co Panu Bogu dziękować: remont szkoły ukończony na czas, pomyślnie odbyte wszystkie kontrole Kuratorium, Sanepidu itd., rzetelna i sprawdzona kadra szkolna, uśmiechnięte i zadowolone dzieci i spokojni rodzice.

 

Wzruszeniom tego dnia nie było końca. Dzieci przygotowały występ artystyczny, po którym nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw i dyplomów. Każdy otrzymał również na pamiątkę tego pierwszego wspólnego roku niezwykły prezent – fotoksiążkę relacjonującą wszystkie nasze dotychczasowe dokonania.

 

Najbardziej wzruszający moment miał dopiero nastąpić – podziękowania dla nauczycieli, terapeutów, asystentów. Jak podziękować za oddech w życiu? Jak podziękować za to, że wreszcie minął nasz strach, kiedy zostawiamy dzieci w szkole? Że widzimy ich postępy, rozwój? Że serce nam czasem płacze ze szczęścia… Żadne słowa tego nie wyrażą.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 20132014 (4)

Po wzruszeniach jest zawsze czas na śmiech. Nikomu nie chciało się tego dnia wychodzić ze szkoły. Dlatego wszyscy po części oficjalnej chętnie zasiedli do stołów pełnych łakoci i… pizzy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 20132014 (5)

Tu więcej zdjęć.

Dodano: 27 czerwca 2014

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl