Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Przepis na zdrowie

Dnia 27 września 2018 roku w Zespole Specjalnych Niepublicznych Placówek Oświatowych „Możesz więcej” odbyły się zajęcia kulinarne w ramach projektu „Przepis na zdrowie” prowadzone przez panią Dorotę Wojciechowską.

W zajęciach brały udział dzieci z naszej szkoły, a także wolontariuszki (Justyna Gawłowska, Katarzyna Osica, Dominika Kowalczyk oraz Weronika Kaczmarek) z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunką – p. Lidią Wilczyńską. Poza swoją pomocą ofiarowaną  w przygotowanie i przeprowadzenie zajęć kulinarnych, wolontariuszki przekazały naszej szkole kwotę w wysokości 234 złotych zebraną w trakcie festynu szkolnego „Godzina Fit” zorganizowanego w ich szkole pod opieką p. Lidii Karczewskiej i p. Lidii Wilczyńskiej. Serdecznie dziękujemy !

A jak wyglądały warsztaty kulinarne? Jak zwykle: dookoła roznosił się apetyczny zapach, kolorowe owoce i warzywa kusiły zapachem i smakiem, pięknie przyozdobione stoły zachęcały do wspólnej pracy. Nikt nie mógł się doczekać, jakie dania zostały zaplanowane na dzisiaj. Uczestnicy warsztatów nie kryli radości, kiedy dowiedzieli się, że będą musieli zrobić tosty hawajskie oraz zdrową przekąskę kibica. Wszyscy z ochotą wzięli się do pracy. Po przygotowaniu potraw nadszedł czas ich degustacji. Wszystko było bardzo smaczne i szybko zniknęło z talerzy.

Przygotowane potrawy i wspólną pracę uwieczniliśmy na zdjęciach – Klik. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, a wolontariuszki wyraziły entuzjazm do dalszej współpracy. Oby więcej takich zajęć!

 

Dodano: 6 października 2018

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl