Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

PIKNIK RODZINNY

Możesz więcej – jakie to jest proste.
Możesz więcej – już masz w sercu wieczną wiosnę.
Możesz więcej i ja więcej z Tobą mogę
– razem iść, choć deszcze, wiatry, w dobrą drogę.

(Słowa: Piotr Majszyk)

Nareszcie po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią mogliśmy powrócić do naszej tradycji – organizacji  Pikniku Rodzinnego. Dodatkowo tego dnia była piękna pogoda, co nie było dla nas  bez znaczenia, ponieważ wszystko odbywało się na placu przyszkolnym. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników i rodziców naszych uczniów udało się zorganizować super imprezę,  obfitującą w różnorodne atrakcje (zapraszamy do galerii zdjęć) dla naszych uczniów i ich przyjaciół, ale także zaproszonych gości, którymi byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dębem Wielkim oraz dzieci z Domu Dziecka w Siennicy.  Cieszy nas niezmiernie przybyła na imprezę liczna grupa naszych małych i całkiem dorosłych przyjaciół.

Swą obecnością zaszczycił nas z-ca wójta gminy Jakubów, pan Bogusław Dziedzic, któremu dziękujemy za życzenia i prezent.

Dziękujemy Alinie i Piotrowi Majszykom za spektakl „Kopciuszek 2 – czyli co nas uszczęśliwia” oraz warsztaty pisarskie, na których powstał tekst piosenki „Możesz Więcej”, która może się stać naszym znakiem rozpoznawczym.

Dziękujemy Pani Agacie Skowron za prowadzenie całości imprezy, oprawę muzyczną i świetne zajęcia taneczne – dziękujemy Agatko.

Dziękujemy Pani Monice Kęsce za uwielbiane przez naszych uczniów zajęcia z dogoterapii. Jak widać na zdjęciach, Twojego psa pokochały nie tylko nasze dzieci.

Dziękujemy druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Seroczynie za super udane zawody „Małego strażaka”, a Tomkowi Wiśniewskiemu za zajęcia survivalowe – dzięki Tomku.

Wielkim powodzeniem cieszyły się mięciutkie, łagodne alpaki z Ośrodka Psychoterapii – Koparka. Dziękujemy, że byliście z nami.

Zajazd pod Dębami, jak zwykle użyczył nam dmuchaną zjeżdżalnię, która była okupowana przez cały dzień.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych niezawodnych sponsorów: Carrefour, Oskroba, Kulfon, Państwo Wieczorkowie, Państwo Justyna i Wiesław Trzmiel, ale także pozyskaliśmy (z czego się bardzo cieszymy) nowych  sponsorów, którymi są Pani Grażyna Sitarz Sklep spożywczo – przemysłowy Rarytas w Wodyniach oraz Katarzyna Janczak.

Po raz pierwszy w pikniku uczestniczyli wolontariusze ze Szkolnego koła wolontariatu funkcjonującego przy Szkole Podstawowej w Wodyniach wraz z opiekunem. Jesteście wspaniali.

Nad naszym bezpieczeństwem czuwał Pan Tadeusz Kryczyk – ratownik medyczny.

Szczególnie dziękujemy głównemu sponsorowi pikniku – Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Mińsku Mazowieckim, który dofinansował piknik ze środków PFRON.

Zapraszamy za rok.

Dodano: 7 czerwca 2022

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl