Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Mikołajki 2018

Mikołaju, Mikołaju…

6 grudnia jest od lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

7 grudnia, tuż  po przedstawieniu ,,Wigilijna  opowieść”, w naszej szkole pojawił się  długo oczekiwany gość – ,,prawdziwy” św. Mikołaj.

Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników – reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach uczniów. Gość przeprosił, że tak długo wszyscy musieli na niego czekać, ale w drodze utknął w korku, a potem naprawiał kopytko swojemu reniferowi. Na szczęście dotarł tylko jeden dzień spóźniony i gdy jeszcze byliśmy w szkole.

Wreszcie nadszedł czas prezentów. Po kolei podchodziliśmy do Mikołaja, który każdemu wręczał podarunek. W tym samym czasie pan robił nam zdjęcia. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nadszedł czas, aby pożegnać Mikołaja, który spieszył się do innych dzieci

Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.

A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!

Tu więcej zdjęć z Mikołajem

 

Dodano: 8 grudnia 2018

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl