Przejdź do
stowarzyszenia
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

DRODZY RODZICE,

zgodnie z rekomendacją MEN zachęcam, aby czas przymusowego pobytu w domu był wykorzystany przez Państwa dzieci do utrwalania nabytych umiejętności i wiadomości oraz do rozwijania własnych zainteresowań. W tym celu wychowawcy przekazują Państwu w Librusie, mailowo lub w utworzonej grupie na fb materiały do pracy w domu.

Nauczyciele i terapeuci pozostają w gotowości do pracy. Zachęcam Państwa do utrzymywania z nimi kontaktu telefonicznego / mailowego. Proszę na bieżąco sprawdzać wiadomości przesyłane za pomocą e-dziennika.

Zachęcam do korzystania z oferty programów edukacyjnych przygotowanych przez TVP Kultura, TVP ABC.

Od najbliższego czwartku /zgodnie z zaleceniami MEN/ rozpoczynamy systematyczną realizację podstawy programowej. Nauczyciele będą wysyłali Państwu polecenia, zadania do zrealizowania przez ucznia. Mogą też przesłać linki do wybranych stron edukacyjnych, czy w porozumieniu z Państwem zadecydować o innym sposobie komunikacji. Nauczyciele będą również informowali o terminie wykonania danego zadania. Praca ucznia może być oceniona zgodnie z informacją przekazaną przez nauczyciela, ocena znajdzie się w dzienniku. Formy pracy oraz rodzaje przesyłanych zadań czy poleceń będą uzależnione od indywidualnych potrzeb i możliwości psychofizycznych ucznia. Decyzję o rodzaju zadań będzie podejmował wychowawca w porozumieniu z Państwem. Poniżej znajdziecie Państwo linki do darmowych edukacyjnych stron internetowych uczących poprzez zabawę.

https://eduzabawy.com/generatory/

https://mojedziecikreatywnie.pl/2016/01/zabawy-dla-2-3-latka/?fbclid=IwAR3Q3cOGZVouVW1lhbvbVvjI5OlC1KnaaubVi3lI4OsU_dTgKntk1T-FLFI

https://www.facebook.com/rodzicowo/photos/a.1298301150207910/2102283416476342/?type=3&theater

https://www.facebook.com/logopedyczna/photos/a.161884814413909/566860800582973/?type=3&theater

https://www.nbportal.pl/rozrywka/filmy/filmy-animowane/pieniadz

https://sieciaki.pl/gry

https://bezpiecznyinternet.edu.pl/

superkid.pl

wczesnoszkolni.pl

https://histlandia.gwo.pl/

https://ciufcia.pl/historyczne 

https://www.gov.pl/web/edukacja/materialy-cwiczeniowe-dla-uczniow-z-niepelnosprawnoscia-intelektualna-w-stopniu-umiarkowanym-lub-znacznym

https://wczesnoszkolni.pl/karty-pracy

https://naszelementarz.men.gov.pl/

https://eduzabawy.com/karty_pracy/

https://www.kidipage.com/pl/

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/

Zachęcam do kontaktów z terapeutami, którzy będą służyli Państwu pomocą i wsparciem w tym trudnym dla każdego z nas czasie.

Pozdrawiam serdecznie, życzę zdrowia i pogody ducha

Urszula Wiśniewska


 

Dodano: 22 marca 2020

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl