Przejdź do
edukacji
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Spotkanie wigilijne 2018

Spotkanie wigilijne 2018

 

Boże Narodzenie to czas kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi ,milsi i zapominają o wszelkich kłopotach i sporach Jest to również czas radosnego świętowania,kolędowania , łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń.
Jak co roku, zgodnie ze szkolną tradycją 19 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 odbyło się spotkanie wigilijne w  „Zajeździe pod Dębem”.
Swoją obecnością zaszczycili nas specjalni goście, a w szczególności Krzysztof Kalinowski- wójt gminy Dębe Wielkie,  Hanna Wocial – wójt gminy Jakubów,  Grażyna Borowiec – dyrektor PUP w Mińsku Mazowieckim, Zenon Czyżewski – dyrektor Zakładu Poprawczego w Mrozach, Robert Mikusek – ksiądz , Robert Graff – fotograf oraz rodzice , uczniowie i pracownicy Zespołu Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych ” Możesz więcej,, w Nowym Zglechowie.
Spotkanie wigilijne rozpoczęło się od przemówienia członków zarządu Stowarzyszenia ” Możesz więcej” – Piotra Tomaszewskiego i Aliny Majszyk. Następnie obejrzeliśmy piękne jasełka w wykonaniu podopiecznych Zakładu Poprawczego w Mrozach oraz naszych uczniów i pracowników. Dzięki jasełkom mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzenia Pana Jezusa i wysłuchać pięknych kolęd. Po jasełkach wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia.
Najbardziej oczekiwanym przez wszystkich gościem był Święty Mikołaj, który przyniósł dla każdego wyjątkowe prezenty.
Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.
Spotkanie dofinansowane było przez PCPR w Mińsku Mazowieckim ze środków PFRON
W organizacji tego uroczystego dnia pomogli nam :
– Tradycyjna Kuchnia Polska – Garwolin
– Tik – Tak Mińsk Mazowiecki
 – Zajazd Pod Dębem
– Zakład cukierniczy – Rafał Majewski w Mrozach
Dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc i życzymy wielu radosnych dni i sukcesów w firmach.
Więcej zdjęć w albumie na naszym profilu  Facebook

Dodano: 18 stycznia 2019

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl