Przejdź do
edukacji
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Piknik Rodzinny 2017

W niedzielę 3 września (może nie jak co roku – bo tym razem – nietypowo jesienią) – odbył się Piknik Rodzinny, którego organizatorem było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym”Możesz więcej”. Pogoda straszyła od rana deszczem ale jak przyszedł czas rozpoczęcia – nie było żadnych mokrych problemów.

Tradycyjnie piknik rozpoczęła pani Dyrektor Urszula Wiśniewska i Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Alina Majszyk.

Sporo emocji wywoływały konkursy, w których uczestniczyły nie tylko dzieci ale także dorośli. Wszyscy walczyli z wielkim zaangażowaniem… oj, działo się. Pyszna cukrowa wata na patyku  dla dzieci była absolutnym rarytasem  dla podniebienia  a dla dorosłych wspomnieniem lat z dzieciństwa.

O to, by uczestnicy zabaw, konkursów i pokazów nie byli głodni, zadbali organizatorzy oferując  kiełbaski, karkóweczkę, kaszaneczkę z grilla  czy też popcorn a także kawiarenkę z ciastami,napojami i innymi słodkościami.

Niezwykłą atrakcją pikniku były pokazy byłych żołnierzy jednostki Grom oraz  Próba Małego Strażaka i motocykle – na których można było się przejechać. A jeśli mowa o przejażdżkach to był jeszcze koń- gotowy do jazdy dla każdego chętnego.

Była też loteria – gdzie każdy los – to atrakcyjna wygrana. Można było też spróbować swoich sił w projektowaniu np. nadruku na koszulce lub torbie na zakupy. Taka własnoręcznie zaprojektowana i wykonana dekoracja to nie lada gratka.

Hitem były również występy artystów – zaczęła Mała Orkiestra Dni Naszych – koncertem wesołych, rodzinnych piosenek. Zespół Kasianiecka zachwycił nie tylko występami ale także przepięknymi strojami. Wystąpili także Zespół Tańca Nowoczesnego Eksplozja , Studio Fitness Fit & Joy i wszyscy porwali nas do ruchu, tańca i zabawy. Nogi „same chodziły”.

Oprawę muzyczną zapewniła firma SMAudio a zabawy muzyczno – ruchowe poprowadziła firma Duet Animacyjny NexusEventGrou

W tak wielkie przedsięwzięcie, jakim było zorganizowanie Pikniku, zaangażowanych było wiele osób – rodziców, nauczycieli, dzieci, a także darczyńców i przyjaciół szkoły. Im wszystkim, a także wszystkim   gościom  przybyłym na imprezę należą się podziękowania.

Tu zobaczycie galerię zdjęć z Pikniku

Dodano: 6 września 2017

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl