Przejdź do
edukacji
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Piknik – Dzień Rodziny 2019

1 czerwca 2019 roku to dzień, który zapadł w pamięć dzieciom i rodzicom ,którzy wzięli udział w pikniku zorganizowanym przez Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej” w Zespole Szkół Specjalnych w Nowym Zglechowie.

„Wszystkie dzieci nasze są” – tak śpiewa  Majka Jeżowska, i właśnie na naszym pikniku wszystkie przybyłe dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych specjalnie dla nich. Rozpoczęliśmy od występów artystycznych. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jeruzalu. Były piosenki, taniec- prawdziwy schow.

Było też pouczająco – ratownik medyczny dał pokaz pierwszej pomocy. Można było też samemu spróbować wykonać masaż serca na fantomie. Niby zabawa, ale nigdy nie wiadomo, kiedy taka umiejętność może się przydać.

Animatorzy bawili się z dziećmi w zabawy integracyjne, malowali twarze, Były też postacie bajkowe, balony z bajkowymi postaciami, loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki na koniu, warsztaty plastyczne, trampolina, basen z piłeczkami.

Piknik przyciągnął dzieci wywołując wiele uśmiechu i radości, zarówno wśród najmłodszych, jak i rodziców.

Nie zapomnieliśmy też o łasuchach. Był popcorn, wata cukrowa a Prezes czarował całą galeria smaków z grilla – pieczonymi kiełbaskami, karkóweczką, kaszanką, warzywami.

Wszystkie przygotowane atrakcje były bezpłatne

Oprócz Dnia Dziecka świętowaliśmy również Dzień Mamy i Taty.  Dla wszystkich był  pyszny tort ale i rodzice , i dzieci musieli wykazać się trochę biorąc udział w różnych konkurencjach.

Podczas tegorocznego pikniku dzieci bawiły się znakomicie a ich rodzice mieli możliwość spotkać się, porozmawiać, mile spędzić popołudnie nierzadko odnajdując w samym sobie – uśmiechnięte dziecko.

Niech małe sny spełnią się dziś” – brzmią dalej słowa wspomnianej na początku piosenki. Tego Stowarzyszenie „Możesz więcej” życzy wszystkim dzieciom z okazji ich święta i tak po prostu, każdego dnia.

Tu znajdziesz fotorelację z pikniku

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego pikniku😃 Wystąpili na nim charytatywnie, pokazali swoje talenty, opiekowali się niepełnosprawnymi dziećmi, pomogli w przygotowaniach, podarowali nam swoje produkty lub usługi😃😃😃 Dobro do Was wróci, a ta praca charytatywna, którą wykonaliście na pewno da Wam szczęście❤️❤️❤️
Dziękujemy Rafał Ratuski❤️ – takiego wodzireja świat nie widział!
Dziękujemy Dziewczynom❤️ z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Mrozach wraz z opiekunami Panem Waldemarem Szaniawski❤️ i Panem Marcinem Sawickim❤️ Nasze dzieci czekają na Was zawsze najbardziej
Dziękujemy Dzieciom i Młodzieży ze Szkoły w Jeruzalu❤️ wraz z opiekunem grupy Panią Anną Sadowską❤️ i Panią Emilią Mazek – Rybak❤️ Tak wielu utalentowanych osób nasza zglechowska scena jeszcze nie widziała!
Dziękujemy Szkolnemu Kołu Caritas z Dębego Wielkiego wraz z opiekunami Panią Anna Skorupa❤️ i Panią Renatą Dołkowską❤️
Dziękujemy Ratownikowi Medycznemu Panu Tadeusz Kryczyk❤️ za czuwanie nad naszą bezpieczną zabawą i świetny pokaz pomocy przedmedycznej😃
Dziękujemy Pani Ewa Saganowska❤️ właściciel Stajnia Rudnik❤️i wszystkim osobom asystującym przy koniach🐎
Za patronat medialny dziękujemy Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon❤️
Dziękujemy naszym wspaniałym, stałym SPONSOROM❤️❤️❤️
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mińsku Mazowieckim❤️
Carrefour❤️
Cukiernia Piekarnia Żabczyńscy❤️
Zajazd Pod Dębem❤️
International Plastik Polska❤️
Market Lewiatan u Wieczorków❤️

Dziękujemy właścicielom Zajazd Pod Dębem Państwu Ewa Szulim i Marcinek Marcin Szu za dmuchany zamek

Szczególne podziękowania za torty należą się Ania MW❤️🍀❤️

Dodano: 9 czerwca 2019

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl