Przejdź do
edukacji
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

Integracyjnie i sportowo -Spartakiada „Możesz więcej”

4 grudnia na Hali sportowej w Dębem Wielkim odbyła się Integracyjna Spartakiada „Możesz więcej” z udziałem osób niepełnosprawnych. Imprezę zorganizowaliśmy wspólnie ze Szkołą Podstawową im. WBK w Dębem Wielkim. Dzięki dofinansowaniu przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mińsku Mazowieckim ze środków PFRON impreza miała duży zasięg, a dzieci mogły cieszyć się medalami, pucharami i poczęstunkiem.
W rozgrywkach brali udział uczniowie i nauczyciele z Zespołu Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych „Możesz Więcej” w Nowym Zglechowie, Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Czarnieckiego w Sulejówku oraz ze Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim.
Bieg z woreczkiem na głowie, kręgle, slalom wózkiem inwalidzkim – to tylko niektóre z nietypowych konkurencji sprawnościowych, w których zmierzyli się uczestnicy spartakiady.
Dodatkowo czekały na nich liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, ciepły posiłek w postaci uwielbianej pizzy, wata cukrowa, popcorn. O tak atrakcyjny poczęstunek zadbali nasi sponsorzy: Państwo Halina i Antoni Wichowscy z „Tradycyjnej Kuchni Polskiej”, Cukiernia „Ekler”, Piekarnia&Cukiernia „Wielgolas” oraz Stowarzyszenie „Możesz Więcej”.
Uroczystości uświetnił występ dzieci z koła języka migowego działającego w  Szkole Podstawowej w Dębem Wielkim
Rozgrywki zakończyły się uroczystą dekoracją medalową wszystkich uczestników oraz wręczeniem pucharów trzem zwycięskim drużynom.
Wszyscy bawili się wyśmienicie i wspaniale spędzili czas. Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom i wolontariuszom ze Stowarzyszenia „Możesz więcej” oraz ze szkoły Podstawowej w Dębem Wielkim, a w szczególności Pani Marcie Mularczyk, Pani Anecie Kośmider, Panu Maćkowi Kośmider, Pani Paulinie Goebel, Pani Karolinie Górskiej – Mikusek, Pani Wiolecie Szczęsnej, Pani Justynie Kulma – Mazurek.

Galeria zdjęć

Dodano: 4 grudnia 2017

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl