Przejdź do
edukacji
Stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym Możesz Więcej Mińsk Mazowiecki

III Integracyjna Spartakiada Możesz więcej

W ten aktywny sposób już po raz trzeci obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, który przypada na 3 grudnia.W tym roku pod hasłem „Żyj aktywnie!” Postawiliśmy na integrację, bo wiemy, że jest to jedyna droga do pełnego uczestnictwa osób niepełnosprawnych we wszystkich aspektach życia.

Na imprezę przybili liczni goście oraz zawodnicy z Zespołu Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych „Możesz Więcej” w Nowym Zglechowie, Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Czarnieckiego z oddziałami integracyjnymi w Sulejówku,  Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Rudzie, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cygance,  oraz ze Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim.

Rywalizacja godna pochwały  toczyła się w duchu fair play, w atmosferze pełnej radości i satysfakcji z pokonywanych trudności. W tym dniu nie było przegranych! Wszyscy byli zwycięzcami i otrzymali medale. Natomiast 3 drużyny, które uzyskały najwięcej punktów dodatkowo zostały obdarowane pucharami.

Dodano: 5 grudnia 2019

Dziękujemy naszym partnerom

Dziękujemy naszym darczyńcom

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Stowarzyszenie „Możesz Więcej”

Tworzenie stron www - Veden.pl